O nas


Witamy Państwa na stronach serwisu St3.pl

Nazwa St3 powstała od gatunku stali, co znacznie ułatwi Państwu rozpoznawalność naszego portalu. Jesteśmy jednym z największych portali zajmujących się tematyką z branży metalowej. Serwis powstał z myślą o ogromnym zapotrzebowaniu usług z branży metalowej firm w internecie dla dużych zakładów jak i zarówno mniejszych przedsiębiorstw. Celem portalu jest zdobycie mocnej pozycji na rynku internetowym poprzez oferowanie terminowych zleceń przy zachowaniu najwyższych standardów.

St3 to nowoczesna, profesjonalna platforma internetowa stworzona w celu promocji polskich firm prezentujących szeroko rozumianą branżę metalową.

Działające od lat, jak i nowo powstające firmy w tej branży potrzebują zleceń i zróżnicowanych kontaktów. Portal nasz jest więc serwisem ułatwiającym nawiązywanie zleceń i kontaktów pomiędzy firmami, a także to najszybszy kierunek na zdobycie danych i ofert w biznesie metalowym. Jest też doskonałym miejscem do prezentacji produktów i usług Państwa firmy. Baza danych jest stale aktualizowana i poszerzana przez zespół Naszego portalu.